Kanunsuz Topraklar Dizisinin Yeni Fragmanında Bomba!

İzleyicilerini ekrandan bir saniye ayırmayacak olan dizide yeni fragman yayınlandı. Belirsizlik hala sürüyor. Kanunsuz Topraklar yayınlanan yeni fragmanı ile gündemde.

Dizi Haberleri 15.09.2021 - 09:01 15.09.2021 - 09:01 TV Haberlerim

Fox’un yeni sezona iddialı giriş yapması beklenen dizisi  Kanunsuz Topraklarda yeni fragman yayınlandı. Başrollerinde Uğur Güneş, Esra Bilgiç ve Necip Memilli gibi başarılı oyuncuların yer aldığı dizi eylül ayı içerisinde Fox ekranlarında izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. 3 ay önce çekimlerine başlandığı bilinen dizide, 1939 Türkiye’sinde Davut adlı bir maden işçisinin kurulu düzene isyanı ve kendisinden çok farklı bir hayata gözlerini açmış olan Gülfem ile yaşadığı bol aksiyonlu aşkı konu ediniliyor.

Davut ile Gülfem’in Aşkı

Davut ve Gülfem karakterlerinin büyük bir aşk yaşayacağı bilinen dizi izleyicileleri heyecanla dizinin başlayacağı tarihi beklemeye itiyor. Davut karakterine hayat verecek Uğur Güneş’in, etkileyici oyunculuğu ile ön plana çıkması beklenen dizide kadın başrol olarak Esra Bilgiç’in de yer alması izleyiciler için diziden beklentinin daha da üst seviyeye çıkmasını sağlıyor. Merakla beklenen dizi yeni sezonda Fox ekranlarında olacak.

kanunsuz-topraklarda

Bir Düzene Başkaldırı Hikayesi

Zonguldakta çekimleri devam eden dizide, küçük bir kasabada annesi ve kardeşleri ile sakin bir hayat süren Davut’un (Uğur Güneş) başına gelen olaylar anlatılıyor. Maden işçisi olan Davut, maden sahibi Paşazade Malik Bey (Murat Daltaban) ile sık sık ters düşüyor. Yağmurlu bir günde uyarıları dinlemeyerek işçileri çalıştıran Malik Bey yüzünden madenin çökmesi sonucu birçok işçi  göçük altında kalıyor. O gün bu düzene karşı sesini yükseltmeye karar veren Davut’a Malik Bey bir teklifle geliyor.

Dizinin Kadrosu

Yapımını Gold Film’in üstlendiği dizinin yapımcısı ise Faruk Turgut. Yönetmen koltuğunda Faruk Teber karşımıza çıkarken iddialı dizinin senaryosunu ise Zülküf Yücel imzası bulunuyor. Yeni fragmanı yayınlanan dizinin güçlü başrollerinin yanı sıra yardımcı rollerde de kaliteli isimler var. Esra Bilgiç ve Necip Memilli’ye; Murat Daltaban, Kaan Taşaner , Doğaç Yıldız, Eylül Su Sapan, Hür Can Davran, Bora Sivri, Soner Türker, Mısra Tüfek, Şekip Taşpınar gibi tanıdık simalar eşlik edecek.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@