Kıvanç Tatlıtuğ’dan Hayranlarını Şok Edecek Yeni Projeler!

Başarılı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, yeni projesi ile de dikkat çekecek. Yer aldığı Netflix dizisi ile izlenme rekorları kırması bekleniyor!

Magazin Haberleri 21.09.2021 - 14:42 21.09.2021 - 14:42 TV Haberlerim

Rol aldığı ilk projeden itibaren kendine has bir hayran kitlesi oluşturmayı başaran Tatlıtuğ yeni dizi ile sevenleri ile tekrardan buluşuyor. Dijital dizi ve film platformu Netflix için hazırlanan dizinin çekimleri önceki ay başladı.

Farkındalık Yaratmak İstiyor

Reklam yüzü olduğu markanın yeni reklam filmi için kamera önüne geçen Kıvanç Tatlıtuğ, sürdürülebilir gezegen ve doğa kaynaklarının israf edilmemesi konusunda da sosyal mesajlar verdi. Reklam filmi ekimi sonrası soruları yanıtlayan yakışıklı oyuncu, çok heyecanlı olduğunu ve böyle bir projenin içerisinde yer aldığı için farkındalık yaratma açısından ufakta olsa bir katkısı olursa çok mutlu olacağını ifade etti.

Reklam filmi çekimleri sırasında ilk kez forklift kullandığını belirten oyuncu, bu tecrübe için önceden ders aldığını belirtti. Yeni dizinin yanı sıra yeni bir sinema filmi içinde anlaşma yaptığı bilinen oyuncu yakında internet ortamında ve beyaz perde de boy gösterecek. Hayranlarınının sabırsızlıkla beklediği bu projeler şimdiden merak konusu olmuş durumda.

kivanc-birdenizalti-hikayesi

Yeni Dizi

Netflix'in büyük önem verdiği ve çekimleri için geçen ay sete çıkan Bir Denizaltı Hikayesi dizisi yakında izleyici ile buluşuyor. 2021 yılı içerisinde yayınlanması planlanan dizinin erkek başrolünde Kıvanç Tatlıtuğ yer alırken yakışıklı oyuncunun partneri olarak Özge Özpirinçci yer alacak. Aksiyon ve dram türündeki yapım için beklenti şimdiden büyük. Başrollerindeki gücü isimlerin yanı sıra Meriç Aral, Alper Saldıran, Ecem Uzun ve Selçuk Yöntem gibi iddialı isimlerinde yer aldığı dizinin yönetmen koltuğunda da Tolga Karaçelik oturuyor.

Aşıklar Bayramı ile Yeniden Beyazperdede

Öte yandan bir sinema filmi içinde anlaşma yaptığı duyurduğumuz oyuncu beyaz perde de iddialı bir yapım olacak gibi görünen Aşıklar Bayramı filmi için yakında sete çıkacak. Bir baba ile oğlunun duygusal hesaplaşmasını anlatan hikaye de Kıvanç Tatlıtuğ Yusuf adında ki bir avukata hayat verecek. Yusuf’un babası olan bağlama ustası Heves Ali’ye ise Settar Tanrıöğen tarafından canlandırılacak.

Yorumlar