Künye

Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee

TV Haberlerim Medya LTD. ŞTİ. Adına;

Serkan KILIÇ

mail: info@tvhaberlerim.com

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief

Furkan AYDEMİR

mail: furkan@tvhaberlerim.com

Haber Editörleri / News Editors

Merve AYDIN

mail: merve@tvhaberlerim.com

Cihan ATİK

mail: cihan@tvhaberlerim.com

Eylül YILMAZ

mail: eylul@tvhaberlerim.com

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor

Ekin SERT

mail: ekin@tvhaberlerim.com

Reklam / Advertise

Melih ARICI

mail: melih@tvhaberlerim.com

BASIN BÜLTENİ

Haber niteliği taşıdığını düşündüğünüz yazı ve görselleri bize info@tvhaberlerim.com adresi üzerinden gönderebilirsiniz. Gönderiniz ekibimizce onaylanırsa ilgili kategoride yayına alınır.

Yazılım Firması / System Management

Tebilişim / tvhaberlerim.com Özel

Adres / Adress

İstanbul / Bahçeşehir

MAİL: info@tvhaberlerim.com

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR

© Copyrigth 20201  tvhaberlerim.com tüm hakları saklıdır. Yazılı ve görsel olarak derlenmiş paylaşımların tamamı telif hakları dahilinde tvhaberlerim.com’a aittir. Yayınlanmış olan her türlü materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır. Yazı, ses, resim ve video gibi içeriklerin çoğaltılması veya başka bir yayın organı aracılığı ile dağıtılması suç unsuru sayılacaktır.

GİZLİLİK İLKELERİ

Bu metin, gizlilik ilkeleri ile alakalı bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır.  tvhaberlerim.com  üzerinden yapacağınız kayıt ve yorum işlemlerinde kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Yasal bir zorunluluk olmadığı sürece bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz.

tvhaberlerim.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilmiş sayfalar ile ilgili  tvhaberlerim.com, herhangi bir yasal sorumluluk taşımaz. Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelidir. Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

PRIVACY POLICY

This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on  tvhaberlerim.com. This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.

External links on  tvhaberlerim.com are opened on a new page.  tvhaberlerim.com  does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@