Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee

Halit Yıldırım

[email protected]

Adres:

Hasanpaşa, Uzunçayır Cd. No:337, 34722 Kadıköy/İstanbul

Tel:

0532 123 45 99

E-Mail:

[email protected]

 

Genel Yayın Yönetmeni/General Editör

Can Laçin

[email protected]

 

Haber Müdürü/News Director

Samet Aksu

[email protected]


Haber Editörleri/News Editors

Özgür Demirtaş

[email protected]

Ayşe Satırcı

[email protected]

Gönül Cansız

[email protected]

 

YAZILIM ve SİSTEM YÖNETİMİ

CM Bilişim
Nişantaş Mh. Mehmetçik Sk. 2 / 303 Selçuklu / KONYA

 

Sitemizdeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
www.tvhaberlerim.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Sitede yayımlanan köşe yazıları ve yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.
tvhaberlerim.com yazıların sorumluluğunu almaz.

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR


tvhaberlerim.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları tvhaberlerim.com ’a aittir.

tvhaberlerim.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar tvhaberlerim.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. tvhaberlerim.com’da ki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. tvhaberlerim.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.


Gizlilik Politikası
© Copyrigth 2023 tvhaberlerim.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları tvhaberlerim.com'a aittir. tvhaberlerim.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.
 
Bunlar tvhaberlerim.com'un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
tvhaberlerim.com'daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. tvhaberlerim.com hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.
 
 
Privacy Policy
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the tvhaberlerim.com However, sometimes the tvhaberlerim.com uses third parties to process your information.
 
tvhaberlerim.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the tvhaberlerim.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the tvhaberlerim.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the tvhaberlerim.com and its services. When you use tvhaberlerim.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the tvhaberlerim.com cookies section of our full Privacy Policy.