Mustafa Keser, Bülent Ersoy Yeniden Gündemde

Mustafa Keser, Bülent Ersoy Yeniden Gündemde

Mustafa Keser, Bülent Ersoy Yeniden Gündemde

Mustafa Keser katıldığı programda, Bülent Ersoy'la sadece 2 bölüm yayınlanan programında yaşananları yeniden anlattı. Bir televizyon programına konuk olan usta sanatçı Mustafa Keser, birlikte yaptıkları program sadece 2 bölüm süren Bülent Ersoy hakkında ve programda yaşananlarla ilgili konuştu. Projeye gönülsüz başladığını söyleyen Keser, kapris yapmayalım şeklinde kendisini uyardığını ifade etti. Programda yaşananlardan sonra yönetimin kendileri ile konuşmak yerine doğrudan programı bitirdiklerini ifade etti.

İki Başarılı İsim 2 Program Ancak Yapabildiler

Türk Sanat Müziği'nin başarılı isimlerinden Mustafa Keser ve Bülent Ersoy 2021 yılında yapmaya başladıkları Benzemez Kimse Bize isimli bir program yapmaya başladı. Başarı sanatçılar bu programı ancak 2 bölüm çekebildiler. Mustafa keser katıldığı televizyon programında Bülent Ersoy ve Yılmaz Morgül'le ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Konuşmasını Bilmeyenler Televizyonda Program Yapıyor

Mustafa Keser Uzun yıllardır ekranlarda program yaptığını hatırlatarak iki kelimeyi bir araya getiremeyenler televizyonda program yapıyor şeklinde konuştu. Keser insanlarda hazırlık yok, gelen konuğa saygı duyup araştırma yapmak yok, konuşma ve adap bilmiyorlar şeklinde konuştu.

Keser programa başlamadan önce Bülent Ersoy ile mizaçlarının ve görüntülerinin uymayacağını bildiğini 40-50 yıldır birbirlerini tanıdıklarını da ifade etti.

Bülent Ersoy ile programa gönülsüz başladığını belirten Mustafa Keser başlamadan önce onunla konuştuğunu ve yerli yersiz kapris yapmamasını istediğini de ifade etti.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.