Özge Gürel Serkan Çayoğlu ile Yaptığı Evliliğini Anlattı

Özge Gürel Serkan Çayoğlu 7 yıllık birlikteliklerinin sonunda geçen ağustos ayında nikah masasına oturdular.

Özge Gürel Serkan Çayoğlu ile Yaptığı Evliliğini Anlattı

Özge Gürel, evliliğini anlattı. Özge Gürel, nikahı ve düğünü hatırladıkça Serkan ile yüzümüz aydınlanıyor ifadelerini kullanarak yaşadıkları mutluluğu anlattı İşte Özge Gürel’in evlilikleri ile ilgili açıklamalarından bazı satır başları...

7 Yılın Sonunda İtalya’da Romantik Bir Düğün

Oyuncu Özge Gürel ile meslektaşı Serkan Çayoğlu 7 yıllık bir aşk yaşadıktan sonra temmuzda Almanya’da nikah masasına oturmuşlardı. Çift bu nikahın ardından Ağustos’ta da İtalya’da düğün yapmışlardı. İkili 7 yıllık aşklarının sonunda evliliğe adım atabilen nadir çiftler arasında yer alıyor.

Özge evliliğini anlatırken mutlu ilişkinin bir sırrı var mı, bilmiyorum şeklinde ifade ettikte sonra insanın önce kendini tanıması gerektiğini ifade etti. Özge Gürel biz Serkan ile birlikte büyüdük, hâlâ daha büyüyoruz dedikten sonra birbirimizi keşfettik ifadelerini kullandı. Özge Gürel Serkan Çayoğlu ile yaşadıkları evlilik hayatını ve iletişimlerini anlattı.

Eşimi Çok Seviyorum

Eşi Serkan Çayoğlu’ndan bahsederken gözlerinin içi parlayan Özge Gürel eşi Serkan’ı çok sevdiğini, ona karşı şefkat duyduğunu, onunla olduğu zaman umutlandığını ifade etti. Özge Gürel bu açıklamanın ardından bazen kızıyorum ama hepsini çok âşık olduğum duygusunun üstüne koyuyorum şeklinde konuştu. Gürel, birbirimize alanlar açtık, bazı yerleri de kapadık ifadeleri ile de yaşadıkları ilişkideki iletişim biçimlerini ortaya koydu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.