Şarkıcı Çağatay Akman'ın Eski Sevgili, Şikayetinden Vazgeçti

Şarkıcı Çağatay Akman'ın Eski Sevgili, Şikayetinden Vazgeçti

Şarkıcı Çağatay Akman'ın Eski Sevgili, Şikayetinden Vazgeçti

Şarkıcı Çağatay Akman'dan şiddet gördüğü gerekçesiyle dava açan eski sevgilinin şikayetinden vazgeçtiği belirtildi. Öykü Uslu geçen yıl yapılan bir tartışmada arkadaşı ile birlikte Çağatay Akman tarafından darbedildiğini iddia ederek dava açmıştı. Eski sevgili Öykü Uslu mahkemede şikayetinden vazgeçti. Mahkeme ise davada dinlenmeyen tanıkların bulunduğunu ve onların zorla getirilmeleri ile ilgili kararı vererek duruşmayı ileri bir tarihe erteledi.

Çağatay Tehdit Ederek Üzerine Yürümüş

Çağatay Akman'ın eski sevgilisi Öykü Uslu, kendisi ile tartıştıkları sırada şiddet gördüğünü söyleyerek mahkemeye başvurmuştu. Mahkemeye müşteki sanık Öykü Uslu ve arkadaşı Furkan Ayaz katıldı. Mahkemede ki duruşmaya Öykü Uslu’nun avukatı da katıldı. Duruşmada olay gününü anlatan Öykü Uslu şikayetinden vazgeçtiğini ifade etti.

Furkan Ayaz Çağatay Bana İki Yumruk Attı

Öykü Uslu Çağatay ile tartışmalarında arkadaşı Furkan Ayaz’ı çağırdığını ifade etti. Furkan Ayaz Çağatay’ın yanına gittiğinde onun gitmesi için polisle birlikte uyarıda bulunduğunu ancak onun kendisine 2 yumruk attığını belirtti. Furkan Ayaz kendisinin Çağatay’a kesinlikle yumruk atmadığını ifade etti. Mahkeme Öykü Uslu’nun şikayetini geri çekmesine rağmen tanık olarak gösterilen ve dinlenmemiş olan iki kişinin dinlenmesi için mahkemeye zorla getirilmesi kararını aldı.

Mahkemede hazırlanan iddianamede Öykü Uslu’nun ve Furkan Ayaz’ın da Çağatay’a küfürlü şekilde konuştukları ve hakaret ettikleri belirtildi. Mahkeme ileri tarihe ertelendi.

Ekonomi Editörü
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.