Masterchef programı için skandal iddia! Tüm olanlar kurgu mu ? yarışmacılar yemek yapmıyor mu?

Masterchef Türkiye hakkında skandal iddialar ortaya atıldı. Yarışmanın son bölümündeki baklava detayı sosyal medyada gündem olurken, yarışmanın kurgu olduğu iddiaları ortalığı fena halde karıştırdı…

Magazin Haberleri 10.09.2021 - 16:37 10.09.2021 - 16:37 TV Haberlerim

Son yılların en sevilen yarışma programlarından biri olan ve TV 8 ekranlarından izleyicilerle buluşan Masterchef Türkiye, yeniden sosyal medyanın gündemine düştü. Programla ilgili çarpıcı iddialar ortaya atılırken, sosyal medyanın en çok konuşulan konularından biri haline geldi. Masterchef Türkiye yarışmasının son bölümündeki baklava detayı sebebiyle programın “kurgu” olduğu ve gerçekten yarışma ortamını yansıtmadığı iddiaları ortaya atıldı.

İzleyicilerin Dikkatinden Kaçmadı

Masterchef 2021 yarışmasının son eleme bölümünde jüri üyeleri yarışmacılardan tepsi baklava yapmalarını istedi. Ancak izleyicilerin gözünden kaçmayan bir detay, sosyal medyada büyük ses getirdi. Dikkatli Masterchef izleyicilerinin radarına takılan baklava detayı, sosyal medyada büyük bir skandal olarak nitelendirildi ve yeni bir tartışma yarattı.

masterchef-turkiye-kurgu-mu-iste-herkesi-sok-2-14385367_o

Baklavasını yapan bir yarışmacı hazırladığı tepsiyi fırına vermeden öncesinde tepsisinde 35 dilim baklava olduğu görüldü. Dikkatli yarışmacıların saydığı bu tepsi fırından çıkarken ise milyonlara şok yaşattı. Kameraların önünde yaşanan olayda, aynı yarışmacı fırına koyduğu tepsisini fırından çıkardığında tepside 42 dilim baklava olması kafalarda soru işareti ortaya çıktı.

masterchef-i-ele-veren-baklava-detayi-reyting-14385367_7747_m

Masterchef Yarışması Kurgu Mu?

Sosyal medyada gündem olan ve Masterchef izleyicilerinin skandal olarak yorumladığı bu olay, büyük bir tartışma yarattı. İzleyiciler, “Yarışma kurgu mu?” sorularına yanıt aramak isterken, Masterchef yapımcılarından veya ünlü şeflerden henüz bir açıklama gelmedi. Milyonlarca izleyicisi olan ve özellikle son 2 yıldır reyting rekorlarını alt üst eden Masterchef yarışmasıyla ilgili bu skandal gelişme yarışma tarihine de damgasını vurdu.

masterchef-i-ele-veren-baklava-detayi-reyting-14385367_6010_o

Masterchef Türkiye 2021 izleyicilerinin pek çoğu sosyal medyada yaptıkları yorumlarda bu skandala bir açıklama beklediklerini ve kendilerini kandırılmış hissettiklerini söyledi. Bazı yarışma izleyicileri ise başından beri yarışmanın kurgu üzerine ilerlediğini söylemesiyle dikkat çekti. Sosyal medya Masterchef yarışmasındaki baklava detayını tartışmaya devam ediyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@