MasterChef’te Karar Anı Kim Elendi? Stüdyoda Duygusal Anlar! Elenen İsim Şok Etti!

MasterChef’te kim elendi? son bölümde yaşanan duygusal anlar ile son elenen isim belli oldu. Şok edici eleme anı ile MasterChef duygulandırdı.

Magazin Haberleri 27.09.2021 - 20:38 27.09.2021 - 20:39 TV Haberlerim

Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını üstlendiği ve kendi televizyon kanalı olan TV8’de yayınlanan, ekranların sevilen yemek yarışması MasterChef te dün akşam eleme heyecanı yaşandı. Bu hafta eleme adayı olan yarışmacılar tezgah başına geçerek şeflerin istedikleri yemekleri yapmaya çalıştı. Eleme adaylarının yemekleri sonrasında ise ünlü şefler kararlarını açıkladı. Şeflerin karar vermekte oldukçe gözlendiği yarışmada elenen isim belli oldu.

6 İsim Yarıştı

Eleme potasına giren Burcu, Hamza, Emre, Sergen, Mustafa, Hasan arasında geçen eleme heyecanında bir yarışmacı yarışmaya veda etmek zorunda kaldı. Yarışmada elenen isim olmamak adına ortaya büyük mücadele örneği ortaya koyan yarışmacılar arasında şeflere karar vermesi zor anlar yaşatıldı. Mehmet, Danilo ve Somer şefler tarafından belirlenen çam fıstığı ana ürünü ile en başarılı 3 tabağı çıkaran isimler eleme potasından kurtulurken diğer 3 kişi Danilo şefin hazırladığı yemeğe en yakın tabağı ortaya çıkarmak için mücadeleye devam etti.

3 İsim Eleme Potasından Kurtuldu

Verilen yemek yapma süresinin sona ermesi ile jüri üyesi şefler tabakların tek tekk tatlarına bakmak için tezgahları gezmeye başladı. Bu tadım işlemi sonrasında eleme potasında olan Burcu, Hamza, Emre, Sergen, Mustafa ve Hasan’dan, Burcu, Hasan ve Sergen en başarılı 3 isim olarak şefler tarafından açıklandı.  Böylece bu 3 isim elenmekten kurtuldu.

masterchef-hamzanin-kim-oldugunu-duyanlar-soke-oldu-meger-o-ismin-en-yakiniymis-bQpDJ6Mx

Elenen İsim Belli Oldu

Kritik eleme gecesinde Hasan, Sergen ve Burcu eleme potasından kurtulurken en başarısız olarak kalan 3 kişi Hamza Emre ve Mustafa Danilo şefin tabağına en yakın tabağı yapmak için uğraş verdi. Tekrar tezgah başına geçen yarışmacılar,  verilen süre içerisinde tabaklarını hazırladı. Tekrar tadım ve benzerlik kıyaslarının yapılmasının ardında şefler için karar anı başladı.

Uzun süre düşünen ve kararsız kalan şefler en başarısız tabak olarak Hamza’nın tabağını seçti. Böylece bu haftanın elenen ismi Hamza oldu. Arkadaşları ve sevdikleri tarafından hüzünle karşılanan karardan sonra stüdyoda duygusal anlar yaşandı.

Yorumlar