Masumlar Apartmanı Dizisi Alt Üst Etti! Şok Detay!

Geçen sezonki nefes kesen finalin ardından heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Masumlar Apartmanı yine yeni sezon ilk bölümünde de ilgi ile takip edildi.

Dizi Haberleri 15.09.2021 - 16:40 15.09.2021 - 16:40 TV Haberlerim

Etkileyici ve hayli ilginç hikayesi ile geçen sezon milyonlar tarafından çok sevilen TRT1’in dizisi Masumlar Apartmanı yeni sezona da başarılı bir giriş yaptı. Geçen sezonda reyting sıralamalarında üst sıralarda kendine yer bulan dizi, yeni sezona da zirveden giriş yaptı. Salı günlerinin vazgeçilmez yapımı, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın henüzü yeni sezona başlamamasının da etkisiyle yeni sezonun ilk bölümünde tüm kişiler kategorisinde reyting birinciliğini elde etti.

Ekip İlk Bölümü Beraber İzledi

Ezgi Mola, Merve Dizdar, Birkan Sokullu ve diziye bu sezon katılan Melisa Şenolsun’un başrollerini paylaştığı dizinin ilk bölümünü tüm ekip beraber izledi. Neşeli ve memun görünen ekip TRT’nin de dizinin performansından memnun olması ile yeni sezonda izleyicisine keyifli dakikalar yaşatmaya devam edeceğe benziyor.

masumlarapartmani-sezon2-y12

Hikayenin İşleyişi Harika

Salı günlerinin vazgeçilmezi olmayı başaran dizi etkileyici hikayesi ile de reyting listelerinde üst sıralarda olmayı ne kadar çok hak ettiğini gösteriyor. Psikiyatr Gülseren Buğdaycıoğlu’nun ‘Madalyonun İçi’ adı kitabının ‘Çöp Ev’ bölümünden uyarlanan Masumlar Apartmanı, ilk sezonun da hikayenin akıcılığı ve işleniş tarzı ile beğeni toplamıştı. Bu beğenide hikayenin etkisi kadar oyuncuların katkısı büyük.

masumlarapartmani-sezon2-y1-750x375-c

Unutulan Şok Detay!

Dizi her ne kadar beğeni toplasa da izleyicinin dikkatinden bir detay kaçmadı. Merve Dizdar’ın canlandırdığı Gülben karakterinin tedavi olmaya karar vermesi ile bir başka sevilen dizi olan ve aynı yapım şirketine ait Kırmızı Oda’nın sezon finalinde Doktor hanımı ziyaret etmişti. Akıllara Doktor Hanım’ı canlandıran Billur Kaya’nın da Masumlar Apartmanı’na katılacağı yönünde iddiaları getiren bu olay seyircilerde büyük bir beklenti oluşturmuştu. Ancak Masumlar Apartmanı’nın 14 Eylül salı günü yayınlanan 2. sezon ilk bölümünde bu olaya hiç yer verilmemesi dizinin sevenlerini biraz hayal kırıklığına uğratmışa benziyor. İlerleyen bölümlerde Gülben ve Doktor Hanım arasındaki ilişkinin nasıl ilerleyeceği ise merak konusu olmuş durumda.

c62a7694-scaled

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@