Ozan Güven Son Hali ile Pes Dedirtti! Hayranları Şok İçinde!

Ünlü oyuncunun yeni imajı görenleri adeta şoka uğrattı! İstanbul’dan ayrılma kararının arkasındaki sebep ne? Sonunda ortaya çıkan Ozan Güven, son hali ile herkesi hayrete düşürdü!

Magazin Haberleri 15.09.2021 - 11:20 15.09.2021 - 11:20 TV Haberlerim

Son olarak Babil dizisi ile ekranlarda gördüğümüz ünlü oyuncu Ozan Güven’in, sevgili oldukları dönemde Deniz Bulutsuz’u darbettiği iddiaları magazin gündeminde adeta bomba etkisi yaratmıştı. Güzel oyuncunun kendisine şiddet uyguladığını iddia ederek hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunduğu Ozan Güven, yaşananların ardından sessizliğe bürünerek gözlerden uzak durmuştu.

Sevgilisini Darp Etmekten 13 yıl Hapis!

Güven hakkında, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma tamamlanmış ve ‘hakaret’, ‘kasten yaralama’ ve ‘kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma’ suçları kapsamında 3 yıl 9 aydan 13 yıl 6 aya kadar hapis istemiyle iddianame hazırlanmıştı. Ayrıca iddianamede sevigilisine şiddet içeren sözlerde sarf ettiği de dava dosyasına delil olarak sunuldu. Bu olayın ardından sessiz kalmayı tercih eden ünlü oyuncu Levent’teki evini boşaltıp Bodruma yerleşti. Gözlerden uzak kaldığı dönemde maddi olarak sıkıntı da çektiği öne sürülen başarılı oyuncu uzun bir aradan sonra ortaya çıktı.

bambaska-biri-olmus-imaj-degistiren-unlu-oyuncu-14393277_5104_amp

Son Hali Hayranlarını Şok Etti

Saçı ve sakalı uzayan, salaş kıyafetleri ile görüntülenen Ozan Güven sevenlerini bu hali ile adeta şoke etti. Radikal bir kararla Bodrum’a taşınma kararı alan Güven, gözlerden uzak bir hayat sürmek istediği için Levent’teki villasını da kirayan verdiği iddialar arasındaydı. 46 yaşındaki ünlü oyuncu, darp iddialarının ardından hayatını değiştirmek istediği ve daha sakin bir yaşam sürmek istediği de yakın çevresi tarafından dile getiriliyor.

ozan-guven-039-den-radikal-karar-2-14393277_o

Ozan Güven’in Yer Aldığı Projeler

1975 Almanya doğumlu oyuncu bir çok başarılı yapımda yer alarak ülkenin en aranan erkek oyuncularından olmayı uzun yıllar başardı. Ünlü oyuncu, Karakomik Filmler, Arif V 216, Annemin Yarası, Pek Yakında, Ejder Kapanı, Yahşi Batı ve A.R.O.G sinema filmlerinde rol aldı. TV ekranlarından da başarılını oyunculuğunu serileyen Güven, Babil, Jet Sosyete, Muhteşem Yüzyıl, Koyu Kırmızı başarılı gibi dizilerde yer aldı. Güven son olarak Babil dizisi ile ekranlardaydı.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@