Şahmeran Dizisinin Oyuncu Kadrosu Büyük Merak Uyandırdı!

Şahmeran dizisi için hazırlıklara başlandı. Oyuncu kadrosu yavaş yavaş netleşmeye başladı. Şekillenmeye başlayan kadro izleyenleri ekranlara kitleyecek. Dizi ekibi çekimler başlamak için gün sayılıyor

Dizi Haberleri 14.09.2021 - 17:02 14.09.2021 - 17:03 TV Haberlerim

Yapımcılığını Tims& Productions’ın üstlendiği, senaryosunu Pınar Bulut’un kaleme aldığı, yönetmenliğini ise Umur Turugay’ın yaptığı dizinin başrollerinde Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz’in paylaşacağı ortaya çıktı. Dizinin dikkat çeken kadrosu izleyenleri şimdiden heyecanlandırmaya başladı.

Netflix'te Yayınlanacak

Başrolleri için güçlü isimlerle anlaşılan dizinin yan rollerdeki isimleri de dikkat çekiyor. 2022 yılında yayınlanması planlanan dizi için yan rollerde Mustafa Uğurlu, Mahir Günşıray, Mert Ramazan Demir ve Nilay Erdönmez gibi isimler yer alacak. Dijital dizi ve film platformu Netflix için çekilecek dizinin çekimleri için artık sayılı günlerin kaldığı öğrenildi. Dizinin çekimlerine Adana’da başlanacağı daha sonra Tarsus ve Datça’da da çekimlerin devam edeceği gelen bilgiler arasında. iddialı isimlerle anlaşılarak yola çıkılan proje önümüzdeki günlerde daha çok konuşulacağa benziyor.

burak1

Serenay Sarıkaya

Şahmeran dizisi kadın başrolü için anlaşılan Serenay Sarıkaya daha önce yer aldıığı başarılı yapımlarla milyonların sevgilisi haline gelmiş durumda. 2010 Miss turkey yarışmasında ikinci olarak popülerliğe ilk adımını atan ünlü isim Şaşkın, Behzat Ç, Adanalı, Lale Devri, Medcezir, Fi gibi tüm ülkeyi ekranlara kilitleyen dizilerde rol aldı. Oyunculuk kariyerine Şahmeran dizisi ile devam edecek olan Serenay Sarıkaya, güzelliği ve oyunculuk yetenekleri ile izleyenlere adeta parmak ısırtıyor.

serenay1

Burak Deniz

Şahmeran dizisi erkek başrolü için anlaşılan Burak Deniz, özellikle genç kızların ilgi ile takip ettiği bir isim. Anlaşmanın sağlanmasının ardından Maraşlı’nın ardından Şahmeran dizisi ile izleyicisiyle buluşacak olan Burak Deniz, Kolej Günlüğü, Yarım Kalan Aşklar, Tatlı Küçük Yalancılar, Bizim Hikaye ve Maraşlı gibi yapımlarda rol aldı.

Efsanevi Karakterden Esinlenildi

Efsaneye göre Anadolu’da yaşayan uzun gövdeli, yılan kuyruklu bir kadın olan Şahmeran’dan esinlenilen dizinin ismi şimdiden ilgileri üzerine topladı. Dizinin konusu da isminden etkilenerek belirlenmiş durumda. Dizide 400 yaşındaki aslından yılan olan bir grup üniversiteli gencin hikayesi anlatılacak

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@