Şef Mehmet Yalçınkaya'dan Açıklama: Şöhreti Taşımak Zor

Masterchef Türkiye’nin en sevilen jüri üyelerinden Mehmet Yalçınkaya çarpıcı açıklamalar yaptı. Dobralığı ile milyonların sevgilisi haline gelen ünlü şef Mehmet Yalçınkaya, şöhreti yorumladı.

Magazin Haberleri 08.09.2021 - 20:45 08.09.2021 - 20:46 TV Haberlerim

Sosyal medyada büyük ilgi gören Mehmet Yalçınkaya, son açıklamalarıyla yine adından sık sık söz ettirmeyi başardı. Türkiye’nin en sevilen yarışma programlarından biri olan Masterchef Türkiye programında jüri üyeliği yapan ünlü şef Mehmet Yalçınkaya, çarpıcı açıklamalar yaptı. TV8 ekranlarından yayınlanan ve reyting rekorları kıran yarışmadaki dobralığı ile dikkatleri üzerine çeken Mehmet Yalçınkaya, bir de “Denizden” isimli bir kitap çıkarmasıyla gündeme geldi.

sef1

Mehmet Yalçınkaya’dan Çarpıcı Şöhret Yorumu

Son yılların en çok konuşulan isimlerinden biri olan Mehmet Yalçınkaya, sosyal medyada kendisine gösterilen sevgiyi yorumladı. Ünlü şef, Hürriyet Youtube kanalında yayınlanan ve Hakan Gence tarafından sunulan “Sıkı Muhabbet” programına konuk oldu. Şöhret hakkında ve ünlüler dünyasıyla ilgili önemli açıklamalar yapan Mehmet Yalçınkaya, şunları söyledi:

“Ben bir celebrity değilim, ben bir şefim. İnsanların bizi tanıması, bizimle fotoğraf çektirmeleri harika bir duygu ama bunu taşımak da zor. Çünkü bir taraftan özgürlüğünüz gidiyor. Çocuklarım da rahat yaşayamıyor. Özellikle kızım. Her hareketi yazılıyor.” Masterchef Türkiye yarışmasının en sevilen jüri üyelerinden biri olan ünlü şef, şöhret konusunda samimi açıklamalar yaptı.

sef2

“Yakışıklıyım Desem Danilo’ya Ayıp Olur”

Reyting rekorları kıran Masterchef Türkiye yarışmasında, jüri üyeliği yaparken “rol yaptığı” eleştirilerine de cevap veren Mehmet Yalçınkaya şunları aktardı: “Aktör olduğumu söyleyenler var, ben olduğum gibiyim. Bana rol yaptıramazsınız. Benim mimiklerim anlık. 25 sene sonra gelsen de aynı olurum. Benim rol yapmama gerek yok.”

sef3

Sosyal medyada çok sevilen ünlü şef, “Kendinizi yakışıklı buluyor musunuz?” sorusuna ise esprili bir yanıt vererek, “Kendime yakışıklı diyorsam, Kıvanç Tatlıtuğ veya Danilo Zanna’ya ne diyeceğiz? Ayıp olmaz mı?” şeklinde konuştu. Masterchef Türkiye yarışmasının sevilen ismi Mehmet Yalçınkaya samimi açıklamalarıyla yine hayranlarının beğenisini kazandı.

Yorumlar (1)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@