Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra boşanıyor! 2 sene öncenen sosyetik çift çok kararla boşanıyor

İnternet fenomeni Selin Ciğerci ile futbolcu Gökhan Çıra hakkında bomba bir iddia ortaya atıldı. Uzun süredir devam eden ilişkilerini 2019 yılında evliliğe taşıyan ünlü çiftin boşanma aşamasında ...

Magazin Haberleri 09.09.2021 - 21:13 09.09.2021 - 21:13 TV Haberlerim

2019 yılında muhteşem bir düğünle evlenen fenomen Selin Ciğerci ile futbolcu Gökhan Çıra'nın boşanacağı iddiası ortalığı karıştırdı. Magazin dünyasının en çok konuştuğu konulardan biri olan bu ayrılık iddiası sosyal medyada da büyük yankı buldu. 2019 yılından bu yana evli olan internet fenomeni Selin Ciğerci ile futbolcu Gökhan Çıra’nın cuma günü Beykoz Adliyesi'nde boşanacağı iddiası magazin gündeminde deprem etkisi yarattı.

bomba-iddia-2-sene-once-evlenen-selin-cigerci-14382359_3356_m

Cuma Günü Anlaşmalı Olarak Boşanacaklar

Uzun süredir devam eden ilişkilerini 2019 yılında nikah masasına taşıyarak dünya evine giren internet fenomeni Selin Ciğerci ile futbolcu Gökhan Çıra, ayrılık haberiyle gündeme geldi. Magazin gündeminden düşmeyen bir ilişki yaşayan ikilinin aşkı sona erdi. Instagram'da 2. Sayfa'nın haberine göre, daha önce adı ihanet dedikodusuna karışan Çıra ile Selin Ciğerci'nin anlaşmalı olarak ayrılmaya karar verdikleri öne sürüldü.

Sosyal medyayı karıştıran bu iddialara henüz iki taraftan da net bir açıklamayla yanıt gelmedi. İnternet gündeminden düşmeyen ünlü çiftin cuma günü Beykoz Adliyesi'ne giderek boşanacağı sosyal medyada en çok konuşulanlar arasında yerini aldı. Ayrılık haberiyle magazin gündemini sarsan çift henüz bir açıklama yapmadı.

bomba-iddia-2-sene-once-evlenen-selin-cigerci-14382359_866_o

Gökhan Çıra Yasak Aşkla Gündeme Gelmişti

Geçtiğimiz yıl futbolcu Gökhan Çıra'nın evliyken eski Survivor yarışmacısı Melisa Emirbayer ile yasak aşk yaşadığı iddiası, magazin gündeminde uzun süre tartışılmıştı. Sosyal medyada büyük ses getiren bu iddialar sırasında ilişkiyi öğrenen Selin Ciğerci'nin Emirbayer'in yüzüne kezzap atarak şiddet uyguladığı da ileri sürülmüştü.

bomba-iddia-2-sene-once-evlenen-selin-cigerci-14382359_387_m

Fakat Melisa Emirbayer ile birlikte video çeken Selin Ciğerci, tüm iddiaları yalanlayarak yasak aşk olmadığını söylemişti. 2019 yılından bu yana hayranlarının gözleri önünde yaşadıkları evlilik hayatlarını sonlandırma kararı alan internet fenomeni Selin Ciğerci ile futbolcu Gökhan Çıra’nın cuma günü Beykoz Adliyesi'nde boşanacağı konuşuluyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@