Sen Çal Kapımı dizisi dünyada en çok konuşulan dizi oldu! Tam 9 milyon kişi bu diziyi konuşuyor

Son dönenim en sevilen televizyon yapımlarından biri olan Sen Çal Kapımı dizisi, ekrana gelen 52. bölümü ile yayın hayatına veda etti.

Dizi Haberleri 10.09.2021 - 13:21 10.09.2021 - 13:21 TV Haberlerim

Twitter platformunda dizi için açılan “sonkezsençalkapımı” etiketi, 9 milyon tweetle dünyada en fazla konuşulan dizi olarak Game of Thrones gibi efsaneyi geçti…

Türk televizyonlarının en sevilen simalarından Hande Erçel ile Kerem Bürsin’in başrollerinde yer aldığı Sen Çal Kapımı dizisi adından sık sık söz ettirmeye devam ediyor. Son dönemin en sevilen yapımlarından olan ve milyonları ekran başına kilitleyen dizide artık final yapıldı. Dün ekranlara gelen 52. bölümün ardından sevile dizi FOX Tv ekranlarından izleyici kitlesine veda etti. Dizinini hayranları ise sosyal medyada yaptıkları paylaşımlarla dünya çapında bir rekor kırmayı başardı.

sel-cal-kapimi-basarisiyla-game-of-thrones-u-bile-14384495_6144_1

Game Of Thrones’u Geçmeyi Başardı

FOX TV ekranlarından yayınlanan ve Türkiye dışında da pek çok izleyici kitlesine ulaşmayı başaran Sen Çal Kapımı dizisinde sosyal medya rekoru kırıldı. Final bölümü ile ekranlara gelen dizi için Twitter’da “sonkezsençalkapımı” etiketi açıldı. Hayranlar ise bu etiketi kullanarak kısa sürede milyonlarca paylaşım yaparak sosyal medyada en çok konuşulan konuyu Sen Çal Kapımı dizisi haline getirdi.

sel-cal-kapimi-basarisiyla-game-of-thrones-u-bile-14384495_5379_2

Kerem Bürsin ve Hande Erçel gibi ünlü oyuncuların da kullandığı ve dikkat çektiği bu etiket, kısa sürede 9 milyon tweet sayısına ulaştı. Böylelikle dünyada en çok konuşulan ve tweet atılan dizi unvanını ele geçiren Sen Çal Kapımı dizisi yeni bir rekor kırmış oldu. Daha önceden 7.8 milyon paylaşım yapılan Game of Thrones isimli diziyi geride bırakan hayranlar, böylelikle sevdikleri diziye bir rekor kazandırmış oldu.

sel-cal-kapimi-basarisiyla-game-of-thrones-u-bile-14384495_4135_5

Kerem Bürsin’den Teşekkür Mesajı

Twitter hesabından paylaşım yapan Kerem Bürsin, “Bu şovun hayatımda yarattığı tüm harika anıları ve pozitifliği düşündüğümde aklıma gelen tek kelime teşekkür ederim! Şovda çalışan herkese teşekkür ederim” ifadelerini kullandı. İngilizce paylaşım yapan Kerem Bürsin’in ardından diğer Sen Çal Kapımı oyuncularından da tebrik mesajları geldi.

sel-cal-kapimi-basarisiyla-game-of-thrones-u-bile-14384495_3182_3

sel-cal-kapimi-basarisiyla-game-of-thrones-u-bile-14384495_1891_4

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@