Show TV’den Yeni Sezona Bomba Gibi Dizi! “Yalancı”

Uzun süredir tanıtımları devam eden Show TV’nin yeni dizisi yakında seyiecisi ile buluşuyor. Show TV’nin yeni sezon için bomba dizisinden ilk sahneler yayınlandı! “Yalancı” çok yakında başlıyor!

Dizi Haberleri 15.09.2021 - 12:43 15.09.2021 - 12:44 TV Haberlerim

Show TV'nin yeni sezonda da iddialı olmayı hedeflemesi ile peş peşe yeni dizi bombaları patlattı. Yeni sezon için 4 flaş dizi hazırlayan kanalın, ilk yeni dizisi pazar günü yayınlandı. “İçimizden Biri” ilk bölüm itibariyle beklentileri tam olarak karşılamasada  Bora Akkaş Ve Özge Yağız ikilisinin başrollerde olması ile hala beklentileri yüksek tutmasını sağlıyor.

Başrolde Burçin Terzioğlu

Süreç Film imzalı, Show TV’nin beklentileri yüksek tuttuğu bir diğer dizisi ise; Yalancı.

ilk bölümünden ilk sahneleri yayınlanan dizinin başrollerinde Burçin Terzioğlu (Deniz) ve Salih Bademci (Mehmet Emir) rol alıyor. Heyecanla beklenen dizinin ilk sahnesinde başrol karakterleri Deniz ve Salih’in birlikte geçirdikleri akşamla ilgili kendilerini ifade etmeye çalıştıkları sahne izleyicinin dikkatini diziye yoğunlaştırmış durumda.

yalanci-dizisi

Konusu İzleyiciyi Ekrana Kilitleyecek

Show TV ekranlarında ilk bölümü 17 Eylül Cuma günün yayınlanacak dizinin konusu ise oldukça etkileyici. Bir yalanın insan hayatını nasıl alt üst edebileceğini konu alan dizi sosyal medyada şimdiden çok konuşulanlar arasına girmiş durumda. İlk sahnesinde Deniz’in cinsel saldırıya uğradığı konusunda karşısındakileri inandırmaya çalıştığı görülürken, sahnede çarpıcı diyaloglar da dikkat çekti.

Cuma günü ekranlarla buluşacak olan dizinin tanıtımında Deniz’in “Tecavüz ettiğine inanmanız için bana ne kadar zarar vermesi gerekiyordu” sözleri giriş yapılıyor. İsyanını dile getiren Deniz’in karşısında ise Mehmet Emir iftiraya uğradığını söyleyerek mağdur olduğunu iddia ediyor. Şimdilik bu kadar içeriğe sahip olduğumuz dizi cuma günü izleyicisini adete ekranlara kilitleyeceğe benziyor.

Kadro Dikkat Çekici Beklenti Yüksek!

Show TV’de yayınlanacak dizinin yönetmenliğini Hülya Gezer yaparken, senaryosu Yazıhane ekibi tarafından kaleme alındı. Güçlü başrol kadrosu yanında yan roller içinde önemli isimlerler ile anlaşılmış. Hazal Türesan, Cemal Toktaş, ve Şahin Irmak, İmer Özgün, Murat Kılıç, Serkan Tınmaz gibi özel ve başarılı oyuncuları da kadrosunda barındıran dizi ilk bölümünden itibaren milyonların sevgilisi olacağa benziyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@