Tuba Büyüküstün ve Murat Boz Aşk Mı Yaşıyor? Bomba İddiaya Cevaplar Gecikmedi! Yanak Yanağa Poz Kafaları Karıştırdı!

Tuba Büyüküstün ve Murat Boz hakkında çıkan aşk dedikodularında yeni gelişmeler yaşanıyor. Geçen hafta dedikoduları yalanlayan güzel oyuncudan yeni açıklama geldi.

Magazin Haberleri 13.10.2021 - 16:59 13.10.2021 - 17:04 TV Haberlerim

Son günlerde magazin dünyasına bomba gibi bir haber düştü. Yeni dizide beraber rol alacak olan Tuba Büyüküstün ve Murat Boz arasında bir aşk başladığı iddiası gündemi meşgul etti. İkilinin sık sık bir arada görüntülenmesi de bu iddiaları destekledi.

Daha Önce Yalanladı

Dijital platformda yayınlanacak olan Another Self isimli dizinin çekimlerinin başlaması ile dedikodularda gelmeye başladı. Tuba Büyüküstün ve Murat Boz’un beraber rol aldıkları ve başrol oldukları proje henüz yayınlanmadan ikili arasında aşk dedikodularına sebep oldu. Daha önce sonbahar konserleri sonuncusu olan Athena’nın Harbiye Açıkhava’daki konserinin çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Büyüküstün aşk iddialarını yalanlamıştı.

0x0-1634106320958

Güzel oyuncu muhabirleri Murat Boz ile ilgili sorularına “Biz rol arkadaşıyız tabiki sık sık görüşeceğiz. Bu demek değildir ki aşk yaşıyoruz” ifadelerini kullanarak cevap vermişti. Ancak daha sonra Murat Boz ile baş başa lüks bir restoranda yemek yerken görüntülenen Tuba Büyüküstün, kafaları karıştırdı.

Büyüküstün Paylaşımı

Beraber yemek yedikleri restorandan ayrılan çift bir tekne ile denize açılmıştı. Bu olaylar dedikoduları tekrar al evlendirirken Tuba Büyüküstün’den bir de paylaşım geldi. Büyük üstün yaptığı paylaşımda Murat Boz ile yanak yanağa poz verdi. Alaçatıda dizideki diğer rol arkadaşları ile buluşan ikili, yemek yiyerek dizinin değerlendirmesini yaptı. Gecenin sonunda ise 2 farkı poz paylaşan Büyüküstün, ilk pozda gözleri açık 2. pozda gözleri kapalı olmasına istinaden “ Aslında ve gerçekte olan” notunu düştü.

0x0-1634106327402

Murat Boz Sessiz

Aşk dedikodularının gün geçtikçe arttığı günlerde Murat Boz ile yanak yanağa poz vermesi ise dikkat çekti. Daha önce bir evlilik yapan fakat sonra ayrılan başarılı oyuncunun takipçileri de Murat Boz ile birbirlerine yakıştırıyor. Yapılan yorumlarda “Çok yakışırsınız”, “Olur sizden” gibi ifadeler kullanıldı. Bu yorumlara sessiz kalan isim kafalarda soru işareti bırakmaya devam ediyor. Murat Boz cephesinden ise aşk iddialarına henüz bir yanıt gelmiş değil. Jüri üyeliğini yaptığı yarışmaya odaklanan başarılı şarkıcı şimdilik sessizliğini koruyor.

0x0-1634106323191

Yorumlar