Türkiye Finans Bankasından Piyasa Değerinin Altında 3+1 Daireler Satışa Çıktı!

Bir ev sahibi olmak, her ay ödenen kira derdinden kurtulmak herkesin hayallerini süslüyor. Sürekli artan emlak fiyatlarını takip etmek ise neredeyse imkansız. İşte tam detaylar konumuzda.

Ekonomi Haberleri 13.09.2021 - 19:36 13.09.2021 - 19:36 TV Haberlerim

Yıllardır kirada oturan vatandaşlar için artan kira fiyatları gün geçtikçe aile bütçesini daha fazla sarsıyor. Bu durumdan kurtulmak için hemen herkesin aklında bir an önce bir ev sahibi olma fikri bulunuyor. Son dönemde ev fiyatlarının da bir hayli yükselmesi ile bu hayalde gitgide zorlaşıyor. Fakat Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) satışa çıkardığı konutlar ve konut kredisi kampanyası ile ev sahibi olmak isteyenleri bu hayali gerçekleştirmeye bir adım daha yaklaştırıyor.

Piyasanın Altında Fiyatlar

TEB’den ev sahibi olmak isteyenlere fırsat! TEB, üzerinde ipotek bulunan iş yeri, arsa, tarla yada diğer gayrimenkulleri oldukça uygun fiyatlara satışa çıkarttı. Ev sahibi olmak isteyen, arsa almak veya tarla sahibi olmak isteyen ama pahalı fiyatlar yüzünden bunu gerçekleştiremeyenler ,TEB’nin bu satışlarını merakla takip ediyor. Normal piyasa değerlerinin altından satışa sunulan taşınmazlar ile hayalinizdeki gayrimenkule sahip olma imkanı TEB ile vatandaşlara sunulmuş durumda.

tebb

İnternet Üzerinden Satılıyor

TEB internet üzerinden satışa sunduğu konutlar belirli dönemlerde belirli paketler halinde satıyor. Türkiye Ekonomi Bankası kendi internet sitesi ve sahibinden.com ile satışa sunduğu konutlar kısa sürede vatandaşlar tarafından yoğun ilgiye uğruyor. İlanları takip eden vatandaşlar konut tercihini yaptıktan sonra bankanın gayrimenkul danışmanı ile iletişime geçiyor. Bu kapsamda istediği eve piyasadaki fiyatlardan daha az miktar ödeyerek kavuşan vatandaşlar, emlakçı komisyonu ve KDV gibi masraflardan da kaçınmış oluyor.

TEB Konut Kredisi

Hayalinizdeki evi buldunuz ama nakit konusunda sıkıntı çekiyorsanız TEB bu konuda da size yardımcı olmakta. TEB’in sunmuş olduğu yüzde 1.37’den başlayan konut kredisi ile hayalinizdeki evi alırken yaşadığınız nakit sıkıntısına da çözüm bulunmuş oluyor. 120 aya varan vade seçenekleri ile konut kredisi sağlayan TEB istediğiniz evin sahibi olma konusunda gerekli nakit ihtiyacını da karşılıyor.

Konut Satışları İçin TIKLAYINIZ

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@