18 Yaşındaki Kız ile 51 Yaşındaki Sözde Hoca Süleyman Evlenmek İçin Müge Anlı'ya Geldi

18 yaşına 18 gün önce giren kızları Hilal'in 51 yaşındaki sözde hoca Süleyman tarafından kandırıldığını iddia ederek Müge Anlı'ya başvuran ailenin anlattıkları ve stüdyoya gelen Hilal ve sözde hoca Süleyman canlı yayında evlilik teklif etti!

18 Yaşındaki Kız ile 51 Yaşındaki Sözde Hoca Süleyman  Evlenmek İçin Müge Anlı'ya Geldi

Şerife ve Arif çifti, 18 yaşına yeni giren kızları Hilal'in 51 yaşındaki bir kişi tarafından kandırılarak kaçırıldığını iddia ederek Müge Anlı'ya başvurdu.

1.jpeg

Kızının bozulan davranışlarını psikologla görüşmek yerine komşuların tavsiyesi üzerine Süleyman isimli sözde hocaya götüren Şerife Hanım, bu adamın kızını 'üfleyerek' iyileştirdiğine inanmış ve kendi tanıştırmış.

2.jpeg

Sözde hoca Süleyman'a gittikten bir süre sonra kızında değişiklik farkeden anne, kızının telefonunu kontrol ettiğinde Süleyman isimli adamla mesajlaştıklarını ve bu adamın kızından 'uygunsuz' fotoğraflar istediğini görüyor.

Evden kaçan ve sözde hoca Süleyman'ın evine gidip onunla yaşamaya başlayan Hilal'i annesi ikna edemeyince babasıyla beraber Müge Anlı'ya başvurdular.

Para karşılığı muska yazıp insanları dolandırdığı iddia edilen sözde hoca Süleyman, önceki gün yayında Hilal'in babasının "Canlı yayına gel, burada konuşalım" teklifini kabul edip bugün stüdyoya geldi.

18 yaşındaki Hilal ile evleneceğini iddia eden ve bunun için stüdyoya geldiğini beyan eden sözde hoca Süleyman izleyiciler ve Müge Anlı tarafından sert tepki aldı.

Canlı yayına bağlanan ve sözde hoca Süleyman'ın öz kızı olduğunu söyleyen 25 yaşındaki kişi babaları olan Süleyman'ın yıllar önce ailesini terkettiğini, ilgisiz bıraktığını ve sözde hoca Süleyman'ın 6 kere daha evlenip boşandığını, Hilal'e kendisinin kandırıldığını, sözde hoca Süleyman'ın hiçbir vaadine inanmaması gerektiğini söyleyerek saf kızı uyardı ancak gözüne perde inmiş kıza sahte hoca Süleyman canlı yayında evlilik teklif etti ve psikolojik sorunları olduğu açık olan Hilal aklınca ona eskiden kötü davrandıklarını iddia ettiği anne ve babasını 51 yaşındaki akranı olmayan babasından bile büyük dolandırıcı olduğu iddia edilen biriyle evlenerek cezalandıracak.

Ekonomi Editörü