Bursa Nilüfer TOKİ kura sonuçları isim listesi 25 Ocak 2023

Bursa Nilüfer TOKİ kura sonuçları isim listesi 25 Ocak 2023

Bursa Nilüfer TOKİ kura sonuçları isim listesi 25 Ocak 2023

Bursa'da 8560 konutun kura çekimi devam ediyor. İlk gün Bursa Karacabey TOKİ kura çekimi gerçekleştirilmişti. Sıra Nilüfer ilçesine geldi. Bursa'nın en gelişmiş ve en zengin konumlarından olan Nilüfer'de inşa edilecek 1400 2+1 3+1 kura çekimi gerçekleştiriliyor. TOKİ başvurusu kabul edilenler e-Devlet tok.gov.tr duyurular üzerinden TOKİ isim listesini görebilir. Ya da YouTube canlı yayın ekranı üzerinden takip edilerek TOKİ kura sonuçları sorgulama işlemi yapabilir. Biz de tgrthaber.com.tr olarak şehit ailesi, gazi, engelli, emekli, asil ve yedek TOKİ isim listesi sorgulama işlemi için haberimize devam edebilirsiniz.

NİLÜFER TOKİ İSİM LİSTESİ KURA SONUÇLARI SORGULAMA

Nilüfer TOKİ isim listesi 25 Ocak Çarşamba günü Merinos Atatürk Kongre Merkezi'ndeki kura çekimi ile birlikte açıklanıyor. Toplamda 1400 konutun hak sahipleri ortaya çıkıyor. İlk olarak TOKİ Nilüfer şehit yakını, gazi ve engelli listesi ardından da emekli, asil ve yedek üyelerin kura listesi belli oluyor. 2+1 3+1 TOKİ Bursa Nilüfer isim listesi sorgulama işlemi ise e-Devlet toki.gov.tr duyurular sayfasından yapılıyor. Ayrıca YouTube TOKİ canlı kura çekimi de takip edilerek TOKİ sonuçları öğrenilebilir. İşte 2023 Bursa Nilüfer TOKİ isim listesi sonuçları sorgulama ekranı için kaydırmaya devam edin!

NİLÜFER TOKİ KURA NE ZAMAN?

Bursa'daki 8560 TOKİ konutunu kura çekimleri devam ediyor. Bu kapsamda sıra Bursa'nın en gelişmiş noktalarından olan Nilüfer ilçesine geldi. Toplamda 1400 konutun yükseleceği TOKİ Nilüfer kura çekimi 25 Ocak 2023 çarşamba günü saat 10.00'da Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi'nde yapılıyor.

2023 BURSA NİLÜFER TOKİ SONUÇLARI

Bursa Nilüfer TOKİ sonuçları 3 farklı metot ile öğrenilebilir. İlki toki.gov.tr duyurular sayfasından isim listesi sorgulaması yaparak. İkinicisi YouTue TOKİ Nilüfer canlı kura çekimi izleyerek. Üçüncüsü ise toki.gov.tv adresinden canlı yayını takip etmek. Bu üç yöntem ile de Bursa Nilüfer TOKİ kura sonuçları sorgulama işlemi yapabilirsiniz.

BURSA NİLÜFER KURA ÇEKİMİ CANLI İZLE

Bursa Nilüfer kura çekimleri TOKİ'nin YouTube kanalı üzerindeki canlı yayın ekranı üzerinden takip edilebilir. Bunun için hemen bu paragrafın aşağısında linkini bırakacağız. Aynı zamanda toki.gov.tv bağlantısına tıklayarak da yine Bursa Nilüfer TOKİ kura çekimleri izlenebilir.

TOKİ BURSA'DA NEREYE KAÇ KONUT YAPACAK?

Karacabey: 3.316, Nilüfer: 1.400, Orhangazi: 150, Gürsu: 360, İnegöl: 480, Kestel: 750, Karacabey: 1.000, Mustafakemalpaşa: 400, Yenişehir: 140, Büyükorhan: 96, Harmancık: 150, Keles: 140, Orhaneli: 268 konut olmak üzere toplam 8.650 TOKİ inşa edilecek.

TOKİ SIRA NO ÖĞRENME

Milyonlarca kişinin yakından takip ettiği TOKİ 250 bin Sosyal Konut Projesi için ilk kura çekimi 7 Kasım 2022 tarihinde başlamıştı. Kura çekimlerinin başladığı ilk günden bugüne kadar onlarca ilde TOKİ kura sonucu açıklandı.

Noter huzurunda yapılan çekilişlerin tamamlanmasından sonra toki.gov.tr sayfasında yayımlanıyor. Sosyal konut projesi için yatırdığınız başvuru bedeli sırasında tarafınıza verilen dekontun üzerinde bulunan TOKİ sıra no veya başvuru numarası ile isim sorgulama işlemini tamamlayabilirsiniz.

2023 TOKİ ÖDEME TABLOSU

Taksit ödeme tarihi; peşinat bedeli ödendikten sonra, borçlanma tarihi, sözleşme imza tarihinden itibaren 1 yıl sonraki tarihtir. Taksitler, peşinat tutarı yatırıldıktan 1 yıl sonra başlamak üzere, yıllık taksitler halinde 9 yılda 9 eşit taksitle veya aylık taksitler halinde 108 ayda ödenebilir. Fakat sözleşme aşamasında aylık ya da yıllık sözleşme tiplerinden sadece biri tercih edilecektir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum