Karım Kızılötesiyle Duvardaki Erkekle İletişim Kuruyor

Karım Kızılötesiyle Duvardaki Erkekle İletişim Kuruyor

Karım Kızılötesiyle Duvardaki Erkekle İletişim Kuruyor

Esra Erol’un da nutku tutuldu! Eşinin sürekli bir noktaya baktığını söyleyen adam eşinin kızılötesiyle duvardaki erkeklerle iletişim kurduğunu ifade etti. Esra Erol’un programına katılmak üzere stüdyoya gelen Zeynep ve Hasan çiftinin söyledikleri izleyen herkesi şaşkına çevirdi. Zeynep, eşinin ruh sağlığının yerinde olmadığını söylemişti. Programa delillerle geldiğini belirten Hasan ise karısının kızılötesi sayesinde duvardaki birileriyle iletişim kurduğundan şüphelendiğini belirtti. Hasan buna gerekçe olarak eşinin sürekli duvardaki bir noktaya baktığını söyledi. Hasan, izleyenlere çeşitli görüntüler gösterdi. Görüntüleri çıplak gözle görünecek şekilde değil de uygulama aracılığıyla elde ettiğini ifade eden Hasan eşinin bu yolla erkeklerle iletişim kurduğunu belirtti.

Hasan: Karımın Hareketlerini Kaydetmek İstedim

Esra Erol programa delilleri ile gelen Hasan’a evde iken eşinin görüntülerini neden kaydettiğini sordu. Hasan da eşinin sürekli olarak gözlerini ondan kaçırarak duvarda bir şeylere baktığını belirterek bundan şüphelendiği için onun görüntülerini kaydetmek istediğiniz belirtti. Hasan eşinin duvarda neye baktığını öğrenmek için uygulama kullandığını belirterek çıplak gözle görünmediğini ancak telefonla göründüğünü ifade etti.

Görüntüler ekrana geldiğinde Zeynep evde böyle bir duvar olmadığını belirtince benim gördüğüm şekilde yok ama senin baktığın şekilde var ifadelerini kullandı. Hasan görüntülere ilk baktığında bir anlam veremediğini ancak parlaklık ayarlarını yaptığında duvarda bu görüntülerin çıktığını ifade etti. Çıkan görüntülerde bir adamın bulunduğunu ifade eden Hasan bu resmi sadece eşi Zeynep’in görebildiğini de söyledi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.