Kim Milyoner Olmak İster’de Final Anı Şaşırttı!

Kim Milyoner Olmak İster’de Final Anı Şaşırttı!

Kim Milyoner Olmak İster’de Final Anı Şaşırttı!

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında tam 1 milyonluk soruya giden vatandaş son anda yarışmadan çekildi. İşte ayrıntılar!

Kenan İmirzalıoğlu tarafından sunulan Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışmada ilginç anlar ortaya çıktı. Yarışmada yer alan yarışmacı 1 milyon liralık soruya doğru giderken bir anda yarışmadan çekilmeye karar verdiğini açıkladı. Her şey bununla da bitmedi. Çünkü Kim Milyoner Olmak İster yarışmacısı bu sorunun da yanıtını biliyordu!

Heyecanlı anlara sahne olan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının bu bölümde de ilgi çeken anlar yaşanıldı. Kenan İmirzalıoğlu tarafından sunulan; Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında Mert Ali Tahtalı isimli yarışmacı yer aldı. Başarılı yarışmacı sorulara verdiği doğru yanıtlar sayesinde 1 milyon liralık soruya kadar yaklaşmayı başardı.

Mert Ali Tahtalı; hedefinin 200 bin liralık soru olduğunu ifade ederek; sorulara doğru yanıtlar verdi.n Ancak hedefine ulaşan yarışmacı verdiği son kararla ise izleyicileri şaşırttı. Mert Ali Tahtalı adlı yarışmacının karşısına, 'Osmanlı tarihinde, hangi addaki padişahların toplam hükümdarlık süresi yaklaşık yüz yılla en uzundur?' sorusu çıkınca; uzun süre düşündükten sonra; yarışmadan çekildiğini açıkladı. Onun bu kararı izleyicileri de şaşırttı.

Yarışmacının Kararı Sonrasında Soruyu da Bildi!

Kim Milyoner Olmak İster yarışmacısı olan Mert Ali Tahtalı; çekildiği son sorunun da yanıtını bilerek; 1 milyon sorunun açılmasına çok yaklaşmıştı. Yaşanılan bu durum seyircileri de şaşırtmaya yetti!

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.