Yeni ay bazı burçların başını belaya sokacak Bakın bu üç burcu neler bekliyor

Astrolog Fatmagül Çamur, 23- 29 Ocak haftası burç yorumlarını paylaştı. Bu hafta yeni ayın etkisi bazı burçları fena çarpacak.

Yeni ay bazı burçların başını belaya sokacak Bakın bu üç burcu neler bekliyor

Herkese selamlar ve mutlu haftalar.Haftaya Kova yeniayı ile başlıyoruz.

Yeniayın yükseleni terazi burcunda. Yükselen burcun yöneticisi Venüs ile yeniay yöneticisi Satürn kavuşumdalar. Bu gösterge bize ilişkiler ve para konularıyla ilgili radikal ve mantık üzerine yapılan yeni başlangıçları simgeliyor. Yapmam dediğiniz, risk almaktan çekindiğiniz her türlü eylemi gerçekleştirebilirsiniz.

Yeniaya Plüton da eşlik ettiği için kalıcı değişiklikler yapma girişimlerinde bulunacağız. Özellikle aile ve ev hayatımızla ilgili beklemediğimiz değişimler bizleri bekliyor olacak. Bazılarımız hiç tahmin planlamadığımız bir şekilde gayrimenkul sahibi olabiliriz, bazılarımız için taşında yer değiştirme enerjisi çalışabilir, bazılarımız da aniden evlilik kararı alabiliriz. Gökyüzündeki hava grubundaki üçgen bize alacağımız kararlarda da iletişim, istişare etme gibi konularda destek oluyor. Yeni eğitimlere başlamak, yeni ticari anlaşmalar yapmak için de gayet uygun enerjiler hakim.

Sabit burçların ( Aslan, kova, akrep, boğa) ve hava grubunun (kova, ikizler, terazi) ilk derecelerinde gezegen yerleşimleri olanlar bu yeni aydan en çok etkilenecek burçlar arasında.

koc-zqgm-001.webp
Koç ve Yükselen Koçlar: Kova burcunda gerçekleşecek yeniay ile beraber arkadaş ve sosyal çevrenizle ilgili yeni başlangıçlar söz konusu olacaktır. Kendinizi aniden yeni insanlarla tanışırken, yeni bir çevre oluştururken bulabilirsiniz.
boga-acel-001.webp
Boğa ve Yükselen Boğalar: Kova burcunda gerçekleşecek yeniay ile beraber kariyer hayatınızda yeni başlangıçlar söz konusu olabilir. Yeni bir iş girişiminde bulunmak, yeni iş başvuruları yapmak gibi atılımlarınız olabilir.
ikizler-hxs1-001.webp
İkizler ve Yükselen İkizler: Kova burcunda gerçekleşecek yeniay ile beraber yurtdışı, eğitimler, mahkemeler gibi konularda ani gelişmeler yaşayabilirsiniz. Uzakta olan bir tanıdığınız sürpriz bir ziyarette bulunabilir. Sosyal medya ile ilgilenenler için yeni fırsatlar oluşabilir.
yengec-5uyi-001.webp
Yengeç ve Yükselen Yengeç: Kova burcunda gerçekleşecek yeniay size beklemediğiniz yerlerden krizler getirebilir. Özellikle finansal krizlerle mücadele edebilirsiniz. Finans kaynaklarınız değişebilir. Kredi, borç, banka işlemleri gibi konularla ilgilenebilirsiniz.
aslan-z99v-001.webp
Aslan ve Yükselen Aslan: Kova burcunda gerçekleşecek yeniay ile beraber ilişki konularınızda yenilikler, yeni başlangıçlar sizleri bekliyor. Düşünmediğiniz anda bir ilişkiye başlayabilir ya da var olan ilişkinizde yenilikler yapabilirsiniz. Sosyal çevrenizden ya da sosyal medyadan tanıştığınız birisiyle ilişki yaşama kararı alabilirsiniz.
basak-pd0k-001.webp
Başak ve Yükselen Başak: Kova burcunda gerçekleşecek yeniay ile beraber iş hayatınız ve günlük yaşantınızla ilgili değişimler yaşayabilirsiniz. Yeni iş fırsatları önünüze geleceği gibi iş çevrenizde de değişiklikler yaşayabilirsiniz. Hayatınıza farklı bir rutin katma kararı alabilirsiniz.
terazi-pbca-001.webp
Terazi ve Yükselen Terazi: Kova burcunda gerçekleşecek yeniay ile beraber hayatınıza yeni aşklar, yeni flörtler girebilir. İhtimal vermediğiniz kişilerden aşk teklifleri alabilirsiniz. Sürpriz çocuk haberleri alabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili ani gelişmeler yaşayabilirsiniz.
akrep-3ua7-001.webp
Akrep ve Yükselen Akrep: Kova burcunda gerçekleşecek yeniay ile beraber ev ve aile konularında yenilikler yaşayacaksınız. Evinize yeni bir teknolojik alet satın alabilirsiniz. Evlilik hazırlığı yapanlar ev beyaz eşya vs gibi ev ihtiyaçlarını alabilirler. Evden ayrılma kararı alabilirsiniz.
yay-havg-001.webp
Yay ve Yükselen Yay: Kova burcunda gerçekleşecek yeniay ile beraber eğitim, ticaret, iletişim konularınız ön planda oluyor. Yeni bir eğitime başlayabilir, beklemediğiniz bir ticari atılım yapabilirsiniz. Teknolojik yollarla iletişim kuracağınız iş bağlantıları kurabilir, uçak seyahatleri yapabilirsiniz.
oglak-awvn-001.webp
Oğlak ve Yükselen Oğlak: Kova burcunda gerçekleşecek yeniay ile beraber parasal konularınız ön planda olabilir. Borsa, kripto para gibi alanlara yönelebilirsiniz. Teknolojiye para harcayabilirsiniz. Okült konularla ilgili danışmanlıklara para harcayabilirsiniz.
kova-lkv5-001.webp
Kova ve Yükselen Kova: Sizin burcunuzda gerçekleşecek yeniay ile beraber motivasyonunuzu artıracak gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kariyer, ilişkiler, ev gibi konularda sürpriz olaylar yaşanabilir. Dış görünüşünüzle ilgili bir değişime gidebilirsiniz. Sağlık olarak kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.
balik-xqr4-001.webp
Balık ve Yükselen Balık: Kova burcunda gerçekleşecek yeniay ile beraber ruh halinizde biraz dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. Kendinizi gergin ve ani çıkışlar yaparken bulabilirsiniz. Psikolojik danışmanlıklar için bu yeniaydan yararlanabilirsiniz.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.